Usługi

Zobacz nasze usługi

W MARCO wiemy, jak ważne jest zachowanie ciągłości pracy. Dlatego klienci, którzy wynajmują od nas maszyny mają zapewniony błyskawiczny serwis.

Zajmujemy się również konserwacją, obsługą oraz serwisem technicznym nieruchomości (klimatyzacje, wentylacje, kanalizacje, elektryka, hydraulika). 

Dodatkowo oferujemy usługę serwisu zewnętrznego oraz sprzedaż części do podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Obsługa nieruchomości

Serwis techniczny nieruchomości

Wynajem podestów ruchomych - zwyżek

Usługi HDS

Transport

Utrzymanie terenów zielonych

Utrzymanie terenów w okresie zimowym

Usługi koparko-ładowarką

Zamiatanie mechaniczne

Usługi Ogólnobudowlane

Przewóz kontenerów, kiosków oraz domków letniskowych

Mycie elewacji, dachów, paneli fotowoltaicznych itp.

Podnośniki i ładowarki teleskopowe na wynajem od MARCO to wysokiej jakości sprzęt od renomowanych firm takich jak między innymi HAULOTTE, GENIE, JLG, NIFTYLIFT, serwisowany zgodnie z wytycznymi producentów.

Serwis przy wynajmie podnośników i ładowarek teleskopowych jest szczególnie ważny. W MARCO każda maszyna przechodzi przegląd techniczny po każdym zakończeniu wynajmu, a także kontrolę działania przed każdym dostarczeniem do klienta.

Dzięki opiece serwisowej podczas wynajmu 24h/7 zapewniamy naszym klientom możliwość bezpiecznej, efektywnej pracy i wykonania zadania na czas.

 

Serwis MARCO to:

Aby zgłosić wynajem maszyny od MARCO, prosimy wypełnić i wysłać formularz lub skontaktować się pod numerem: 661 948 833 lub emailem biuro@obsluganieruchomosci24.pl