Wynajem

Nasza oferta wynajmu

Jesteśmy firmą usługową z Polski. Posiadamy ponad 16 lat doświadczenia. Dla nas liczy się wynajem na najwyższym poziomie!  W naszej ofercie znajdziesz m.in:

Asortyment

W trakcie prac na wysokościach liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo. To dlatego nie należy ryzykować, wybierając wątpliwej jakości sprzęt. 

Dobry sprzęt pozwoli na bardziej efektywną, szybszą pracę, a jednocześnie gwarantują odpowiednią ochronę. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu!

ZWYŻKI NOŻYCOWE

Dzięki wysokiej jakości podnośników możliwe jest wykonywanie rozmaitych prac montażowych oraz wykończeniowych na dużych wysokościach. Sprawdzą się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Podnośnik nożycowy ma ogromny potencjał. 

Zwyżyki RAMIENIOWO-TELESKOPOWE

Tego rodzaju maszyny często wykorzystuje się w miejscach z utrudnionym dostępem i w trudnych warunkach. Wybór tych podestów ruchomych będzie strzałem w dziesiątkę w przypadku prac budowlanych, wykończeniowych, konserwacyjnych, rozbiórkowych.

ZWYŻKA MASZTOWA

Podesty ruchome masztowe określane zwięźlej jako zwyżki lub podnośniki masztowe to urządzenia wykorzystywane głównie do wysokościowych pracy wewnątrz pomieszczeń (na równej, utwardzonej powierzchni). Najlepiej sprawdzają się na halach i w magazynach.

PODEST NA GĄSIENICACH

Gumowe gąsienice sprawdzą się nie tylko w przypadku nierówności terenu, ale także zapewnią znacznie niższy nacisk podczas prac na wrażliwych podłogach, takich jak płyty marmurowe lub kamienne. Zdolność pokonywania wzniesień wynosi 25 procent.

ŁADOWARKA TELESKOPOWA

Ładowarka przewozi ciężkie ładunki. Można jej używać jako wózka widłowego, podnośnika teleskopowego, ciągnika, ładowarki kołowej, żurawia dzięki użyciu różnych osprzętów.